Увійти | Реєстрація

3fd3008d

В Черкасах планують розвиток опорних шкіл
На сьогоднішній день в Черкасах багато дошкільних закладів знаходяться не добудовані або у використанні різними установами, які не мають відношення до освіти. Це є недоцільно для нашого міста.

Під час засідання Ради регіонального розвитку, було прийнято до уваги, як відновити дошкільну освіту, реформування шкіл і збереження дошкілля. Валерій Данілевський, начальник управління освіти і науки ОДА, наполягає у відновленні діяльності дошкільних установ. Більше про політичні новини на сайті "Черкаси.Yes".

В опорних школах пропонується запроваджувати сучасні освітні інновації, спецілізовані кабінети, інтерактивне і комп’ютерне навчання. Особливої уваги потребує інклюзивна освіта – залучення до загального освітнього процесу дітей з інвалідністю.

І Валерій Данілевський запропонував, щоб установи, які брали в оренду дитячі заклади, віддали садочки місту для подальшого використовування за призначенням. Якщо говорити про освіту для шкіл то потрібно звернути увагу на опорні школи. За твердженням МОН, головна мета опорних шкіл — забезпечити дітям рівні можливості доступу до якісної освіти.

Відомо, що в сільській місцевості навчається приблизно третина українських дітей. Водночас випускники сільських шкіл мають найгірші результати ЗНО. Саме цю проблему мають усунути опорні школи.

Тому не можна допускати закриття або перепрофілювання закладів позашкільної освіти. Зокрема, треба подумати над тим, як залучати шкільні автобуси для підвезення дітей до шкільних закладів. Основна ідея Данілевського повинна вступити в дію наступного року, як одна із важливіших.

-Діти не повинні опинятися на вулиці. Адже відомо, що рівень злочинності в учнівському середовищі найбільший там, де найменше позашкільної освіти, де діти не зайняті в позаурочний час, – наголосив Валерій Данилевський.

Джерело: yes-cherkasy.com.ua

Дата: January 24 2019 19:45:46.