Увійти | Реєстрація

В этой статье мы попытаемся дать советы, как организовать похороны самостоятельно.. Можно организовать поминки дома или заказать зал в кафе, ресторане. В день похорон постараться организовать скорбный ритуал по всем правилам, соблюдая общепринятые традиции и обычаи. Консультацию и помощь специалистов ритуальной службы вы можете получить по телефону: +7 (342) 243–07–93. История лепнины лепнина в стиле модерн в Москве | Цена блоков в Тольятти и еще.
3fd3008d Качественный и комфортный от гостиницы и до нее

Спеціальні засоби

Одежа, яку ми носимо, називається формою. Вона синього кольору та пасує як чоловікам, так і жінкам. У кожного поліціонера на плечах ти можеш побачити погони, які розкажуть тобі, яке звання він має. У поліціонерів є багато різних звань, про які ти зможеш дізнатися з рисунків.

На нашій формі, а точніше на наших ременях, ти можеш побачити різні предмети. Це пістолет, рація, наручники, ліхтар, газовий балончик, гумовий кийок.

Пістолет ми маємо право застосовувати лише у тих випадках, коли словом або спорядженням, наприклад гумовим кийком, не можна зупинити злочинця, який загрожує життю або здоров’ю людей.

Рація потрібна поліціонеру для спілкування зі своїми колегами-поліціонерами.

Наручники працівник поліції може одягнути лише на злочинця, який не виконує вимог поліціонера та якого необхідно доставити до відділу поліції.


Газовий балончик потрібен поліціонеру для угамування порушника, який не виконує вимоги поліціонера та загрожує йому або іншим людям.


У поліціонера є також гумовий кийок, за допомогою якого він може захистити себе та інших людей від злочинців.


 

Увага! Міліціонер може застосовувати пістолет, наручники, газовий балончик або гумовий кийок лише у виключних випадках, тобто коли йому або іншим людям злочинець може завдати шкоди.