Увійти | Реєстрація

Автокран Клинцы КС-55713-6К-4 117105, г. Москва, ул. Нагатинская, д. 1. Аскет-Авто - официальный дилер Ивановского, Галичского и Клинцовского автокрановых заводов.
3fd3008d sajt na srpskom . Если хотите , заходите на www.tetradon.com.ua.

Відділ поліції

Кожен відділ поліції має своє приміщення. Воно дуже велике і в ньому є багато різних кабінетів, у яких працюють поліціонери. Увійшовши до відділу поліції, ти одразу побачиш великий прозорий кабінет, який називається черговою частиною. Цей кабінет та люди, які в ньому працюють, відіграють важливу роль у роботі всього відділу поліції, тому чергові поліціонери працюють вдень і вночі, без свят і вихідних. Це означає, що ти можеш звернутися до чергової частини з будь-якого питання і з будь-якою проблемою. Черговий поліціонер завжди готовий прийти тобі на допомогу, вислухати та дати пораду.

Найчастіше люди звертаються до чергової частини, коли в них щось вкрали, їх побили, завдали шкоди їх здоров'ю, вони не можуть знайти дорогу додому.


102

Якщо ти сам не маєш можливості прийти до чергової частини поліції, ти можеш зателефонувати безкоштовно за номером 102 з будь-якого телефону. Телефонуючи до поліції, ти повинен сказати:

  • хто телефонує;
  • що трапилось;
  • де або кому потрібна допомога;
  • коли це сталося.

Після цього не клади одразу слухавку, можливо, у поліціонера ще будуть до тебе питання. 

Пам’ятай!

Ніколи не треба повідомляти поліціонеру вигадану або неправдиву інформацію. Усі номери телефонів у поліції запам’ятовуються, і поліціонери дуже швидко зрозуміють, хто з ними вирішив пожартувати, а твоїм батькам за такий жарт доведеться заплатити великий штраф.