Увійти | Реєстрація

Именно поэтому люди и говорят, что визардика очень практическая наука.. ОТРАБАТЫВАТЬ СИТУАЦИИ, А НЕ ОТНОШЕНИЯ ЛЮДЕЙ. Прямое воздействие на окружающих людей не входит в намерения визардика. Грамотно отработанная ситуация не должна оставлять после себя каких-либо следов вашего вмешательства или следов указывающих на вас и способных как-то скомпрометировать вас, за исключением тех случаев, когда внимание на таких следах специально акцентируется, чтобы посеять в умах окружающих желаемые вам мысли и настроения.
3fd3008d Магазины швейных машин киев. .

Що таке злочин?

Найбільш небезпечні вчинки, що завдають шкоди суспільству, природі або людям, називають злочинами. А тих, хто їх вчиняє, злочинцями. Отже,

 ЗЛОЧИН – ЦЕ НАЙГІРШЕ, ЩО МОЖЕ ВЧИНИТИ ЛЮДИНА, І ВІД ТОГО НАС ОХОРОНЯЄ МІЛІЦІЯ.

Злочини бувають різними. Хулігани жорстоко побили перехожого – це злочин. Підліток виніс іграшку із крамниці, не заплативши за неї, – це теж злочин. Компанія розбила скло у машині – і це є злочином.

 ЯКЩО ХТОСЬ ВЧИНЯЄ ЗЛОЧИН, ПОВІДОМ ПРО ЦЕ БАТЬКІВ АБО МІЛІЦІЮ.

Для того щоб люди точно знали, які дії є злочином, у державі створили Кримінальний кодекс. Кримінальний кодекс України – це велика книга, у якій перераховані усі злочини. Тільки ті погані вчинки, про які написано у Кримінальному кодексі України, будуть називатися злочинами. Усі громадяни нашої держави мають хоча б раз прочитати Кримінальний кодекс України. А охрану имущества від різного типу злочинів вам може забезпечити поліція та спеціальні охоронні фірми.

 НЕЗНАННЯ ЗАКОНІВ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЇХ ПОРУШЕННЯ.