Увійти | Реєстрація

Кроме того, мы предоставляем информацию о том, как сэкономить на строительстве.. К достоинствам таких панелей можно отнести небольшой вес, доступность, а также скорость возведения. Но использование этой технологии в строительстве в нашей стране все еще сопряжено с определенными трудностями. Новый материал может составлять сложности в обращении строительной бригадой, которая может просто не уметь работать с ним. Смотрите mebelm72.ru изготовление кухни на заказ.
3fd3008d Системами противопожарной сигнализации. Перейдя на сайт . . интернет бланк динамических испытаний свай.

Конституція України

Найголовнішим та найважливішим законом нашої держави є Конституція України, де зібрані основні правила, за якими повинні жити та працювати всі громадяни нашої держави. У Конституції України записано, що ти можеш робити (це твої права), а також про те, що ти повинен виконувати (це твої обов’язки). Наприклад, у Конституції записано, що кожен, тобто ти, твої батьки, твої друзі, має право на повагу до своєї гідності. Це означає, що ніхто та ні в якому випадку не може обзивати тебе або говорити тобі образливі слова. Разом із цим Конституція України вимагає і від тебе чемної поведінки, забороняючи тобі, зокрема, заподіювати шкоду природі (наприклад рвати квіти або ламати дерева), пошкоджувати речі друзів та товаришів, завдавати болю людям та тваринам.

Правила, які записані у Конституції України, ні в якому разі не можна порушувати. Того, хто порушує ці правила та завдає шкоду людям або природі, буде покарано. Ми, поліціонери, слідкуємо за виконанням установлених  у Конституції правил, а також затримуємо тих, хто їх порушує.