Увійти | Реєстрація

В нашем сервисном центре кузовные работы осуществляются с помощью компьютерных.. В штате нашего сервисного центра работают квалифицированные специалисты с богатым профессиональным опытом. Кузовные работы в Нижнем Новгороде, покраска и полировка, цены на капитальные кузовные работы. Адрес: ул. Прямая д. 9а.
3fd3008d Купить аккумуляторный шуруповерт Bosch . . Таксі львів .

Як отримати посвідчення

Мій юний друг!

Якщо ти прочитав усі поради, то ми радимо тобі пройти деякі випробування. У разі їх успішного проходження ти зможеш отримати посвідчення юного поліціонера. Для цього тобі потрібно:

  1. Зареєструватися на нашому сайті.
  2. Пройти тестування (за кожну правильну відповідь ти можеш отримати 5 балів. Максимальна кількість балів за тести - 90).
  3. Прочитати уважно детективні історії і правильно відповісти на запитання у кінці кожної з них (за кожну правильну відповідь ти можеш отримати по 10 балів. Максимальна кількість балів за детективні історії - 120).
  4. Відповісти на додаткові питання (за кожну правильну відповідь ти можеш отримати по 15 балів. Максимальна кількість балів за додаткові питання - 60)
  5. Зробити жезл і бінокль, слідуючи нашим порадам, сфотографувати їх і надіслати фото нам (максимальна кількість балів 30).
  6. За результатами випробувань набрати 190 балів.
  7. Після цього ти можеш надіслати нам своє фото форматом 3 на 4 на електронну адресу babybezpeka@ukr.net, і ми зробимо тобі посвідчення юного поліціонера, яке ми надішлемо тобі поштою на вказану тобою адресу.