Увійти | Реєстрація

3fd3008d Интернет сексшоп в туле подробности на сайте.

Автомобільна аптечка ціна
Автомобільна аптечка - обов'язковий атрибут, який повинен бути присутнім в кожному автомобілі. Таку вимогу закріплено на законодавчому рівні. Затверджено і перелік необхідних засобів надання першої допомоги, які повинна включати автоаптечкою. В «Пожежна магазині» можна купити готову дорожню аптечку для надання долікарської допомоги на дорозі з доставкою по Москві і в інші регіони Росії.

Автомобильная аптечка цена і техогляд

Нові зміни в правила контролю технічного стану транспортних засобів вимагають, щоб всі власники автомобілів, вік яких більше 3 років, проходили техогляд для отримання обов'язкового страхового поліса ОСАЦВ.

Однією з умов успішного проходження процедури є обов'язок водіїв мати правильно укомплектовану аптечку в машині при проходженні технічного огляду.

Вимоги до аптечки

Повний перелік засобів, які повинна включати аптечка, встановлений наказом Минздравмедпрома РФ №325 від 20.08.1996 року.

За період дії нормативу перелік зазнав ряд змін. Так, зі списку були видалені всі ліки. Експерти вважають, що головне завдання учасників дорожнього руху - допомогти потерпілому дочекатися професійної медичної допомоги, а не лікування. Крім того, термін придатності лікарських препаратів швидко закінчується і з'являється ризик отримати прострочений медпрепарат.

24/09/2018