Увійти | Реєстрація

3fd3008d

Меламиновая кромка с клеем
Кромка для облицювання торцевих меблевих поверхонь

Меламіну (паперова) кромка - універсальний декоративний матеріал для реставрації меблів в домашніх умовах і виготовлення недорогої продукції у великих обсягах.

Меламиновая кромка с клеем - недорога декоративна стрічка для меблів, якими можна в домашніх умовах обклеїти деталі з ДСП або будь-якого іншого плитного матеріалу. Вона випускається в двох варіантах - з клейовою основою і без клею. Для ремонту або виготовлення меблів своїми руками використовується перша модифікація, а кромку без клею застосовують в основному при виробництві великих партій поточних виробів економ-класу. Ця паперова кромка для ДСП представлена ??фантазійними, деревоподібних і однотонними декорами з безліччю колірних рішень, завдяки чому забезпечується фактично абсолютна сумісність з більшістю з надходять у продаж ламінованих плит.

Кромка меламиновая з клеєм, купити яку можна в нашому електронному каталозі або фірмової мережі торговельних точок «Кронас», має однакову товщину, але різну ширину стрічки, завдяки чому вона підходить для обклеювання всіх плитних матеріалів. У тому числі і стільниць з висотою 28 і 38 мм. Для нанесення цього оздоблювального матеріалу на торці деталей необхідно розплавити клей. Це робиться за допомогою промислового фена або звичайної праски. У домашніх умовах більш популярна друга технологія, оскільки вона дозволяє без зайвих тимчасових і фінансових витрат оперативно виконати весь фронт робіт без будь-якої шкоди для якості обробки. Головне, добре прогріти і як слід притиснути паперову меблеву кромку по всій довжині до торців обклеюваних деталей.

У ролі притискного валика зазвичай виступає шматочок повсті або складена кілька разів щільна фланелева серветка. Щоб забезпечити надійне зчеплення паперової кромки з поверхнею ДСП, краще двічі або тричі пройтися добре розігрітим (тільки не розпеченим) праскою і з силою притиснути стрічку з розплавленим клеєм до торця. Потім кромка меламиновая, ціна на яку залежить від ширини стрічки, повинна охолонути до повного застигання клею. Зазвичай це відбувається протягом буквально 3-5 хвилин. Після остаточного схоплювання необхідно акуратно видалити всі виступаючі частини кромки. Як ріжучий інструмент найкраще використовувати лінолеумний ніж зі змінними гострими лезами. Завершується операція з обклеювання кромкою легкої зачисткою стиків на ребрах деталей дрібнозернистим наждачним папером і фінішної шліфуванням повстю або складеної фланелевою серветкою.

30/08/2018