Увійти | Реєстрація

3fd3008d

Автоломбард
Назва «автоломбард» говорить сама за себе: грошові кошти тут видаються виключно під заставу Вашого автомобіля. При цьому Ви не витрачаєте час на збір різних довідок і документів, пошук поручителів.

Автоломбард - організація, яка видає короткострокові позики під заставу автомобіля. Механізм роботи гранично простий: співробітник автоломбарду перевіряє документи на автомобіль, проводить огляд і оцінку автомобіля, пропонує Вам суму, яку Ви можете отримати під заставу автомобіля. Якщо умови Вас влаштовують, укладаються договори позики та застави автомобіля, і Ви відразу ж отримуєте готівку грошові кошти.

Вся процедура від звернення до отримання готівкових грошових коштів займає не більше години.

Якщо з якої-небудь причини Ви не зможете вчасно повернути отриману позику, автоломбард допоможе Вам з продажем автомобіля на взаємовигідних умовах.

Переваги очевидні:

Мінімальні строки розгляду питання про видачу позики; Мінімальна кількість необхідних документів; Не потрібні поручителі; Позичка не є цільовим, Ви маєте право розпоряджатися отриманими позикою на свій розсуд. Ви можете самі вибирати термін дії договору; Можливість дострокового повернення позики без штрафних санкцій; Можливість пролонгації договору позики.

21/09/2017