Увійти | Реєстрація

3fd3008d

Маркувальні етикетки та термоетікетки для ваг і термопринтеров
Маркувальними називають рулонні самоклеючі термочеки, термоетікетки і этикетки для весов і термопринтеров, виготовлені з високоякісних термобумагу ЕКО і ТОП, напівглянсових і матових самоклеючих паперів, на які замовник може нанести додаткову інформацію - ціну, термін придатності продукту, його склад або реквізити підприємства-виготовлювача. Можна сказати, що маркувальні етикетки, термоетикетки і термочеки - це "напівфабрикат", який замовник доводить до готовності сам або за допомогою сторонніх організацій.

Різні типи паперу, що використовується для виробництва маркувальних етикеток, дають можливість замовнику заощадити або розширити сферу їх застосування. Друк на матові і полуглянцевие етикетки повинна наноситися тільки за допомогою фарбувальних стрічок, оскільки ці папери не мають термослоя, але і коштують вони дешевше термоетикеток. На етикетках термо-ЕКО і термо-ТОП ваги і термопринтери друкують інформацію безпосередньо, розігріваючи термошар - це, звичайно ж, набагато зручніше, проте за зручність використання доводиться трохи переплачувати. Причому ТОП термоетікетка дорожче ЕКО за рахунок більш якісного термослоя, що дозволяє використовувати її при низьких температурах і підвищеній вологості.

Найчастіше для маркування продуктів за допомогою ваг і термопринтеров застосовують етикетки, термоетикетки і термочеки розміром 58 * 30, 58 * 40, 58 * 60 мм в рулонах з певною намотуванням. Так що ці розміри (ширина * висота) вже стали стандартом галузі. Коли на маркувальних етикетках для ваг вже нанесена табличная розмітка для вказівки ваги, ціни, терміну придатності і суми за даний продукт, то такі етикетки називаються "препринт". До речі, Ви можете замовити і купити стандартні етикетки нашого виробництва в онлайн-магазині.

21/09/2017