Увійти | Реєстрація

Медицинский акт С нашей помощью вы за одно обращение к нам закроете прогулы в ВУЗе, оформите медицинское освидетельствование, сделаете освобождение от физкультуры, оформите академический отпуск. Мы не имеем дела с частными клиниками или коммерческими стационарами. Наши партнеры – специализированные медицинские учреждения, поэтому выдаваемые нашей фирмой мед. справки соответствуют государственным нормам и всем предъявляемым к ним требованиям.
3fd3008d

Робота в поліції

Усі люди живуть за певними правилами. Ці правила записані в законах і ми повинні їх дотримуватись. Отже, якщо є правила, то повинні бути люди, які будуть стежити за тим, щоб ці правила ніхто не порушував. Цими людьми є поліціонери.

Міліціонери є друзями кожної людини. Вони виконують дуже важливі завдання – захищають тебе, твоїх батьків, друзів та близьких для тебе людей від небезпеки. Може, у своєму житті ти цього зовсім не помічаєш, але поліція постійно турбується про твою безпеку.

Я – поліціонер і хочу розповісти тобі про нашу цікаву, але іноді небезпечну професію. Сподіваюся, що після моєї розповіді ти будеш знати, хто такий поліціонер і чим він займається.