Увійти | Реєстрація

3fd3008d

Mailbox alert system
Система оповіщення поштової скриньки повідомляє вам, коли у вас є пошта. Системи зазвичай прикріплений до поштової скриньки, так що він може відправити повідомлення, коли mailbox alert system відкритий. Залежно від типу оповіщення використовується, прилад може бути підключений до критий приймач. Деякі з цих систем включають поштою передзвін бездротової системи оповіщення пошти, розумний поштову скриньку нагадування оповіщення бездротової Пошта системи оповіщення та SadoTech бездротової pir Датчик руху дверний звонок.Реклама.

Ці пристрої можуть виключити непотрібні поїздки на поштову скриньку оповіщення і ті, які використовують звукові та LED повідомлення також забезпечити додаткову міру безпеки будинку. Оскільки ці системи оповіщення при відкритті поштової скриньки, ви можете відразу знати, якщо ваша пошта є підробки або крадіжки в неробочий час доставки. Це дозволяє негайно реагувати і уникнути крадіжки особистих данних.Оповещенія поштової скриньки: на що звернути увагу. Використовуючи поштову скриньку оповіщення пристрій може допомогти вам інвестувати свій час більш мудро, бо замість того, щоб чекати вашої пошти, щоб прибути або постійно йти до поштової скриньки, щоб перевірити, якщо воно прийшло, ви можете зосередитися на інших завданнях і чекати оповіщення, щоб дати вам сигнал. Є кілька ключових функцій, які ви повинні шукати при виборі цього типу системи оповіщення про електронну пошту для Вашої поштової скриньки, включаючи діапазон, Тип сигналу і бездротової связью.Діапазон. Діапазон системи оповіщення поштової скриньки відноситься до дальнього mailboxsensor.com відстань пристроєм і приймачем може бути тільки, якщо він використовується. Коли одна з цих систем використовує приймачем, він знаходиться в будинку, і значення діапазону буде залежати від того, як далеко ваш будинок знаходиться від Вашої поштової скриньки. Вибираючи систему, яка вписується в ряд вам потрібно буде переконатися, що ви отримаєте предупрежденіе.

Ці системи використовують різні оповіщення, щоб повідомити вас, коли ваші повідомлення, включаючи світлодіодні вогні, зумери, свистки і звукові сигнали. Деякі будуть дзвонити в двері в якості повідомлення. Ті, які використовують прапори вимагають ручної роботи. Для деяких, Вам необхідно поставити прапор, щоб попередити листоноші, що Вашу електронну пошту присутній, і він або вона будуть опусти прапор після отримання вихідної пошти і вашої вхідної пошти. Інші ручні системи працюють по-різному; прапор використовується залишається вниз до тих пір, поки поштову скриньку відкритий листоношею. Як тільки він буде відкритий, прапор піднімається, щоб ви знали Ви ви пошту. бездротова система оповіщення працює за допомогою передачі сигналу від датчика до приймача. Датчик розміщений зовні або всередині поштової скриньки, а коли відкрив коробку, бездротової сигнал від датчика до приймача передається, так що Ви не попереджені про прибуття пошти. Однак не всі пристрої використовувати Бездротові технології. Поштові скриньки, використовуючи прапори не мають такої возможності.Предупрежденіе про поштову скриньку, ви будете знати, коли прибуде Вашу електронну адресу, тому вам не доведеться витрачати час на перевірку його. Знайти правильний оповіщення поштової скриньки, оцінюючи вашу ситуацію і різні функції, які вони пропонують.

01/10/2017