Увійти | Реєстрація

3fd3008d

Паспорт вироби
Паспорт на виріб - це обов'язкова супроводжуюча документація, що повинна містити рекомендації щодо правильного використання продукції. Важливо, щоб документація містила вимоги щодо виготовлення, збереження якісних властивостей, транспортування, фасування, утилізації та можливості переробки.

Також Паспорт изделия вміщує відомості про технічні параметри продукції, які варто враховувати при роботі з пристроєм і рекомендації для запобігання отримання травм або шкідливого впливу на людину.

Основні вимоги до паспорту

Технічний паспорт на виріб є свідченням, яке вимагає суворе оформлення і правильну структуру кожного окремо взятого пункту. Всі положення повинні описувати сувору послідовність дій або показників.

З огляду на, що продуктів досить багато, кожен вимагає окремого складання паспорта для окремої лінії продукції. Складати документ має особа, що відповідає за реалізацію. Вкрай рідко за зразок береться паспорт з іншого продукту, адже це має на увазі ідентичне виготовлення і способи використання товару.

Паспорт вироби ГОСТ слід виготовляти виходячи з вимог вітчизняних стандартів, окремої сертифікації для виконання робіт не потрібно, але жорстке дотримання регламенту - обов'язкова умова. Наш центр має багатий досвід, тому розробка виключно якісна.

01/10/2017